Spausdinti šį puslapį

E. Bilieto kortelė

Elektroninio bilieto kortele (toliau – KORTELĖ) galima atsiskaityti už važiavimą Šiaulių miesto viešuoju transportu. KORTELĖS yra platinamos autobusų stotyje (Tilžės g. 109) ir UAB „Busturas“ buveinėje (Šarūno g. 2). Įsigiję elektroninio bilieto (toliau – e. bilietas) pakuotę, gausite KORTELĘ ir instrukciją su uždengtu PIN kodu. Ant instrukcijos užsirašykite gautos kortelės brūkšninio kodo numerį. Instrukciją su PIN kodu bei užrašytu brūkšniniu kodu išsaugokite, nes ji bus reikalinga, jei norėsite ateityje valdyti savo KORTELĖS sąskaitą internetu arba įsigyti KORTELĖS dublikatą.

Jeigu naudojatės viešojo transporto lengvatiniais e. bilietais, turite su savimi turėti ir kontrolės metu privalote pateikti galiojantį dokumentą, patvirtinantį teisę į lengvatą.

E. bilietas yra diegiamas etapais. Pirmuoju etapu nuo 2015 m. sausio 1 d. galėsite pradėti naudotis terminuotaisiais mėnesio bilietais. Kitu etapu 2015 m. (informuosime papildomai) bus galima pradėti naudotis vienkartiniais e. bilietais, terminuotaisiais nurodytų dienų skaičiaus e. bilietais ir papildyti KORTELĘ internetu.