Spausdinti šį puslapį

Šiaulių miesto gyventojų, turinčių didelių specialiųjų poreikių lygį dėmesiui

Informuojame, kad nuo 2016 m. kovo 1 d. Šiaulių miesto gyventojai, sukakę senatvės pensijos amžiaus, kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis (toliau – asmenys, turintys didelių specialiųjų poreikių), turi teisę įsigyti terminuotą vardinį kartinį elektroninį bilietą su 100 proc. nuolaida (t. y. nemokamai) važiuoti Šiaulių miesto autobusais.

Šiaulių mieste asmenų, turinčių didelių specialiųjų poreikių lygį yra 2837, iš jų sukakusių 75 metų amžiaus - 2130. Todėl prašome atkreipti dėmesį, kad asmenims, turintiems didelių specialiųjų poreikių lygį ir sukakusiems 75 metų amžiaus ir jau turintiems elektroninio bilieto kortelę (toliau - kortelė) su 100 proc. nuolaida, antrą kartą kreiptis į UAB „Busturas“ Klientų aptarnavimo centrą dėl minėtos kortelės išdavimo nereikia, nes galioja ta pati kortelė, kuri buvo išduota kaip asmenims, sukakusiems 75 metų amžiaus. Pažymime, kad asmenims, turintiems teisę į kelias lengvatas, taikoma viena jų pasirinkta lengvata.
Kiti asmenys, turintys didelių specialiųjų poreikių lygį ir neturintys minėtų kortelių nuo 2016 m. vasario 26 d. kviečiami atvykti jas išsiimti į nuolatos veikiantį UAB „Busturas“ Klientų aptarnavimo centrą adresu: Tilžės g. 109, Šiauliuose  (Autobusų stotis), kuris dirba visomis savaitės dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Taip pat Informuojame, kad siekiant sklandžiai aptarnauti miesto gyventojus, norinčius išsiimti korteles, UAB „Busturas“ Autobusų stotyje įsteigs papildomas darbo vietas kortelių išdavimui, todėl prašome gyventojus neskubėti, atvykti Jums patogiu laiku.
Iškilus neaiškumams dėl kortelių išdavimo, prašome kreiptis į UAB „Busturas“ specialistą investicijoms Gintautą Mikučiauską, tel. 383 969 arba bendrovės nemokama linija, tel. 8 700 55 066 .