Informacija telefonu 8 700 55 066
×

Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 20

Šiaulių miesto el. bilieto naudotojai pildo korteles internetu

Gera žinia šių metų vasarį pasiekė miesto viešojo transporto keleivius. Nuo šiol papildyti UAB „Busturo“ elektroninio bilieto (toliau – e. bilieto) korteles jau bus galima ir internetu. Pirmiausia kortelę reikia užregistruoti apsilankius tinklapyje e.busturas.lt, po to jungtis kaip registruotam vartotojui ir ją pildyti. Galima kortelę papildyti visų rūšių terminuotais bilietais bei įkelti pinigus į elektroninę piniginę, kuri naudojama atsiskaityti už vienkartinius važiavimus. Papildymo suma turi būti ne mažesne kaip 1 Euras ir ne didesnė kaip 100 Eurų.

Elektroninis bilietas Šiauliuose

Tik pradėjus šį e. bilieto funkcionalumo etapą, e.busturas.lt puslapyje apsilankė ir savo korteles užregistravo 65 keleiviai. Patys pirmieji šią funkciją išbandė bendrovės darbuotojai, kurie keliauja į darbą autobusu. Pagal jų pastebėjimus pakoreguotas ir tinklapio dizainas. Kadangi pildymo internetu paslauga tik neseniai pradėta įgyvendinti ir apie tai viešai skelbiama pirmą kartą, bendrovė laukia pastabų, pasiūlymų iš visų miesto viešojo transporto keleivių elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba nemokamu telefonu 8 700 55 066 .

Pirmą kartą keliant internetu įsigytą bilietą į kortelę veiksmai gali atrodyti sudėtingai, todėl prieš tai atliekant patariama dar kartą atidžiai perskaityti šių veiksmų aprašymą „Elektroninio bilieto kortelės naudojimo atmintinėje“.

Įdiegus atsiskaitymą už vienkartinį bilietą iš elektroninės piniginės atsirado galimybė važiuoti pigiau, jei reikia persėsti iš vieno autobuso į kitą. 30 minučių laikotarpyje nuo pirmo vienkartinio e. bilieto pasižymėjimo autobuse persėdus į kitą autobusą vartotojai mokės nebe 0,49 Eur, o tik 0,21 Eur. Taigi, bendra dviejų kelionių kaina naudojant e. bilietą bus tik 0,70 Eur, o ne 0,98 Eur naudojant įprastus popierinius bilietėlius.

 

Keleiviams pristatoma dar viena naujovė - su e. bilieto kortele iš elektroninės piniginės galima nupirkti bilietus ir kartu važiuojantiems asmenims. Taip sutaupoma, nes perkant bilietėlį pas vairuotoją reikia mokėti brangiau. Naudojantis šia paslauga, galima įsigyti ir nustatytos kainos, ir lengvatinius e. bilietus.

Bendrovė skatina savo keleivius pradėti naudotis e. bilietu ir visomis jo teikiamomis paslaugomis, pamažu atsisakant popierinių bilietų. Būti moderniam apsimoka – taip taupomas ir laikas, ir popierius. Visi kviečiami jungtis prie internetinės keleivių bendruomenės jau šiandien - naujausi UAB „Busturas“ pasiūlymai tinklapyje http://www.busturas.lt ar Facebook‘e.

 

Elektroninį bilietą reikia pridėti prie komposterio

Medija

Prenumeruokite naujienas

captcha  

UAB „Busturas”

Įmonės kodas 144127993
PVM mokėtojo kodas LT441279917
Šarūno g. 2, Šiauliai LT-76161
Šiaulių autobusų stotis: Tilžės g. 109, Šiauliai LT-77159

Tel. (8~41) 592 000

faks. (8~41) 545 296

A.s. LT72 7180 0000 0246 7930AB Šiaulių bankas

Informacija telefonu
8 700 55066
busturas@busturas.lt