Informacija telefonu 8 700 55 066
Šiuo metu vienkartiniai bilietai autobuse neparduodami. Rekomenduojame įsigyti e. bilietą (Autobusų stotyje Tilžės g. 109) arba į savo mobiliuosius telefonus atsisiųsti mobilią programėlę ŠiauliaiBUS

Mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS

niekada.jpgNauja viešojo transporto mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS jau veikia ir keleiviai yra kviečiami aktyviai ja naudotis. Ji buvo sukurta įgyvendinant iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA), įgyvendinamą kartu su projekto partneriais iš Vokietijos, Švedijos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos Veikla vykdoma įgyvendinant projektą „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“, #R074. Finansuojama Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.
Dar niekada pirkti autobuso bilietą nebuvo taip paprasta. Siekdami palengvinti prisijungimo ir diegimo procesą, keleiviams paruošėme atmintinę, kurioje viskas surašyta aiškiai ir paprastai. Viskas, ko reikia, tik mobilus telefonas su interneto ryšiu.

Tuomet tereikia:
  • Atsisiųsti programėlę į savo telefoną;
  • Prisiregistruoti;
  • Pasirinkti priklausančią lengvatą;
  • Papildyti e. piniginę;
  • Pasirinkti bilieto tipą;
  • Skenuoti QR kodą autobuse;
  • Visada turėti telefoną po ranka ir parodyti kontrolieriui.
Naujoji programėlė leidžia esamuoju laiku matyti savo sąskaitos likutį, bet kur ir bet kada pasipildyti e. piniginę, matyti savo pirktų bilietų istoriją bei dar galiojančius bilietus. Taip pat išlieka galimybė pirkti grupės bilietą vienam ar net keliems keleiviams.
Nuo birželio 1 d. Šiaulių miesto viešojo transporto keleiviai sulaukė naujienos – kaupiamojo bilieto. Iki šiol tokios bilieto rūšies mieste nebuvo, tai yra džiugi ir tikimės paskatinsianti keliavimą viešuoju transportu mieste naujovė. Miesto taryba patvirtino šią bilietų rūšį, kuria pasinaudoti galės visi keleiviai, kurie naudojasi mobiliąja programėle ŠiauliaiBUS.
 
Kas tai yra kaupiamasis bilietas?
Iki šiol mėnesio bilietą keleiviai turėjo įsigyti iš karto už jį sumokėdami visą sumą. Nuo šiol, keleiviams, kurie naudojasi mobiliąja programėle ŠiauliaiBUS, to daryti nebereikės. Nuo 2021 m. birželio 1 d. atsiskaitant mobiliąja programėle ir per kalendorinį mėnesį pažymėjus kelionių už žemiau nurodytas sumas, vienos kelionės (vienkartinis) elektroninis bilietas automatiškai tampa terminuotu kalendoriniu mėnesiniu elektroniniu bilietu:
  • kai pažymima kelionių, nesinaudojant nuolaida, už 27,60 Eur;
  • kai pažymima kelionių, naudojantis 50 proc. nuolaida, už 13,80 Eur;
  • kai pažymima kelionių, naudojantis 80 proc. nuolaida, už 5,52 Eur.
Tai reiškia, kad likusias einamojo mėnesio dienas keleivis jau važiuos naudodamasis vieno kalendorinio mėnesio terminuotu bilietu ir už kelionę autobusu jam mokėti nebereikės, tačiau pasižymėti bilietą vis tiek privaloma.

atsiskaitant.jpg

 

Atsisiųsti mobiliąją programėlę ŠiauliaiBUS galite iš čia:

 

                                                          GoogleStore1.png

UAB „Busturas”

Įmonės kodas 144127993
PVM mokėtojo kodas LT441279917
Šarūno g. 2, Šiauliai LT-76161
Šiaulių autobusų stotis: Tilžės g. 109, Šiauliai LT-77159

Tel. (8~41) 592 000

faks. (8~41) 545 296

A.s. LT72 7180 0000 0246 7930AB Šiaulių bankas

Informacija telefonu
8 700 55066
busturas@busturas.lt